Świetlica szkolna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Świetlica szkolna - strona główna

Sukces najmłodszych szachistek

Sukces najmłodszych szachistek z naszej szkoły

W piątek,  10 lutego 2017 r.,  w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbył się po raz dziewiąty Otwarty Turniej Szachowy Ziemi Suskiej.

Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Kultury Zamek, przy współpracy z Powiatem Suskim.

W rywalizacji wystartowali zawodnicy w różnym wieku i z czasem bardzo odległych miejscowości, jednak wszystkich łączyła pasja do gry w szachy. Był on rozgrywany w systemie szwajcarskim. Gracze zmagali się przez 9 rund, z których każda trwała 2 x 15 min.

Naszą szkołę reprezentowało  18 uczniów, w tym 13 uczniów z klas II –III SP.

Trzy najmłodsze uczennice naszej szkoły w kategorii „Juniorki do lat 12”  zajęły  następujące miejsca:

Wójciga Daria -  ucz. kl. 3b - I  miejsce

Fortuna Anna -  ucz. kl. 3b - II  miejsce

Łoboda Alicja -  ucz. kl 2b - III  miejsce.

W kategorii „Juniorzy do lat 12” najlepsze miejsca otrzymali:

Majcherczyk Bartosz -  ucz. kl. 3c– VI miejsce

Łoboda Paweł – ucz. kl. 3a – VIII miejsce.

W kategorii „Juniorzy do lat 18” najlepsze miejsce uzyskał

Salabura Dominik – ucz. kl. III A gimnazjum – VI miejsce

Laureaci zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki, oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka i Starostwo Powiatowe.

W kategorii „Juniorzy do lat 12” uczeń Bartosz Majcherczyk z kl. 3c zajął VI miejsce (najlepsze wśród wszystkich uczniów naszego Zespołu Szkół). Bartosz miał w swoich rundach starszych od siebie i utytuowanych graczy i poradził sobie z nimi bardzo dobrze. Wygrał 4 rundy, a 2 zremisował. Pozostali uczniowie zajęli miejsca mieszcząc się w pierwszej dwudziestce.

Gratuluję rezultatu i życzę  dalszych sukcesów.

Zdjęcia z Turnieju można obejrzeć w naszej galerii oraz na gazetkach obok świetlicy.

Idź do galerii.

Więcej o Turnieju na stronach internetowych:

http://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/sucha-beskidzka-otwarty-turniej-szachowy-rozstrzygniety/34b

oraz na stronie internetowej  Miejskiego Ośrodka  Kultury  Zamek Sucha Beskidzka

Grażyna Kierzkowska

Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2017 20:35
 

Dowozy w dniu 20 stycznia 2017r.

Organizacja dowozów  w dniu 20 stycznia r. (piątek)

Nowy Świat:

Rano – bez zmian o 730

Po lekcjach – 1225

Błądzonka:

Rano – bez zmian o 730

Po lekcjach – 1225

 

Organizacja opieki świetlicowej w okresie zimowej przerwy świątecznej

Znalezione obrazy dla zapytania gry planszowe dla dzieci W dniach 23, 27, 28, 29, 30 grudnia 2016 r. szkoła organizuje zajęcia świetlicowe dla dzieci wymagających opieki.

Świetlica będzie czynna w tych dniach w godzinach 700 do 1600.

W celu zapewnienia prawidłowej organizacji zajęć, uprzejmie prosimy rodziców, aby dokonali w świetlicy szkolnej wcześniejszego zgłoszenia dzieci do udziału w zajęciach.

Poprawiony: poniedziałek, 19 grudnia 2016 18:43
 

Organizacja dwozów 22 grudnia 2016 r.

Organizacja dowozów  w dniu 22 grudnia 2016 r. (czwartek)

Nowy Świat:

Rano – bez zmian o 730

Po zajęciach –1340

Błądzonka:

Rano – bez zmian o 730

Po zajęciach – 1340

Poprawiony: poniedziałek, 19 grudnia 2016 18:55
 

Wyniki konkursu "Śpiewać każdy może"

Podsumowanie konkursu "Śpiewać każdy może"

W dniu 25 listopada 2016 r. odbył się, kolejny już raz, konkurs muzyczny "Śpiewać każdy może".

Na widowni zasiedli uczniowie kibicujący swoim klasowym koleżankom i kolegom oraz rodzice, rodzeństwo i inni członkowie rodzin, którzy razem z artystami przeżywali ich występy.

Wszyscy wspaniale się bawili, o czym świadczył wspólny śpiew widowni w trakcie występów  wykonawców.

Mieliśmy okazję obejrzeć 13 występów 20 wykonawców.

Śpiewających artystów  oceniało  Jury w składzie:

Przewodnicząca: Alicja Matusik

Członkowie:

Danuta Matejko

Bożena Leśniakiewicz

Marta Cholewa – Janoszek – przedstawicielka rodziców

oraz Szymon Krupa – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, które brało pod uwagę:

  • dobór repertuaru,
  • walory głosowe, czystość brzmienia, intonację i dykcję,
  • muzykalność,
  • własną interpretację,
  • ogólny wyraz artystyczny.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria kl. 0

I miejsce – Zespół z kl.0 w składzie: Wiktoria Janoszek, Wiktoria Dędys, Julia Lewek, Lena Gracjasz, Amelia  Fornal, Maja Łuczak

Kategoria kl. I – IV Szkoły Podstawowej

I miejsce – Anna Fortuna z kl. 3b

II miejsce – Dominika Mentel z kl. 3b

III miejsce – Julia Wysmołek i Zuzanna Janeczek z kl. 2c

Wyróżnienie – Julia Moskała z kl. 1a

Emilia Trojanowska z kl. 1b

Lena Kosman i Olga Gałosz z kl. 4b

Kategoria Gimnazjum

I miejsce – Barłomiej Kosała z kl. I C

Wyróżnienie – Magdalena Pasierbek z kl. III A

 

Nagrodę publiczności otrzymali Dominika Mentel i Bartek Kosała. W trakcie ich występów widownia śpiewała razem z nimi.

Oprawą muzyczną i nagłośnieniem zajmowali się uczniowie z kl. II B Szymon Żmija i Łukasz Gołuszka.

Konferansjerkami były, debiutujące w tej roli, Olga Gałosz i Lena Kosman z kl. 4b.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy za udział wszystkim wykonawcom, widzom  oraz jurorom za ich pracę.

Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną wręczone w grudniu, o czym wszyscy zostaną powiadomieni.

Zdjęcia z konkursu można obejrzeć w naszej galerii.

Poprawiony: sobota, 10 grudnia 2016 13:00
 


Strona 9 z 55

Licznik odwiedzin


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj26

Stronę przegląda teraz: 5 gości 
Twoje IP: 3.236.16.13
 , 

Reklama